Vetamix ambasadoři: 🐕 Ellie & 👧 Míša

Ellie a Míša

Jsem hodná, bláznivá, mazlivá, rozmazlená a klidná ale umím být taky drsná. Přes plot na všechny ráda štěkám a vrčím. Když nejsou za plotem, už tak drsná nejsem. Miluju míčky a spaní, jídlo až tak ne. Jsem hrozně vybíravá a panička říká, že spíše rozmazlená. Opravdu si pečlivě vybírám, co si vezmu do pusy a co ne.

Miluju všelijaký pohyb, prý jsem magor a nejde mě kolikrát utahat. Panička se mě snaží vychovávat, ale je na omylu. Vychovávám spíš já ji. Ale to ona neví, takže pšt.

Mám dva páníčky, ale s mými sociálními síti mi pomáhá panička. Panička se jmenuje Michaela a pracuje v Mateřské škole, takže má s dětmi jako já velké zkušenosti a často se to pokouší praktikovat na mě. Já se tomu ale snažím vyhýbat. Miluje focení, tvoření a hlavně mě. Prý ji taky moc baví tvořit se mnou naše (moje) sociální sítě. Určitě Vám taky v nejbližší době napíšeme, proč jsme se rozhodly založit si Instagram a Facebook.

Děkujeme, že jste dočetli až sem. Snad jsme se Vám dostatečně představily a kdyby vás cokoliv zajímalo, neváhejte se zeptat.

Copyright © 2021, Vetamix.cz Powered by