ROZVOZ ZDARMA nad 1000 Kč
+420 371 733 577

Blog

ZAČÍNÁME BARFOVAT: naše cesta k lepšímu životu
11.06.2019

ZAČÍNÁME BARFOVAT:…

Když jsem si Ellie pořizovala, upřímně jsem neměla tušení, co to BARF znamená a co to je. Ale postupem času, když jsem si četla všelijaké informace o psech a jejich krmení atd. zjistila jsem, co to znamená a co to je. Vždycky mě lákalo to zkusit, ale nikdy jsem si na to nevěřila, přišlo mi to hrozně složitý a časově náročný. Samozřejmě jsem si taky říkala „kam já bych to všechno maso dala?“.

číst dále
03.06.2019

Můj příběh…

Váš pes nebo kočka je masožravec! Tak proč do nich cpát granule, když můžou mít skvělé čerstvé maso?! Zdá se mi, že lidé zlenivěli a proto je pro ně mnohem pohodlnější nasypat do misky jen granule a hodit to psíkovi na zem. Jenže si neuvědomují, že tahle jednotvárná strava jejich zvířátku hodně rychle přestane chutnat

číst dále
Můj příběh BARFování: jak zachránilo mého psa
Recept: Domácí Játrové Sušenky
27.05.2019

Recept: Domácí…

Lahodná mlska za pár kaček, pro kterou by tvůj pes udělal cokoliv. Tak přesně tohle jsou játrové sušenky.

číst dále
Vetamix ambasadoři: 🐕 Kraken & 👧 Martina & 👨 Michal
27.05.2019

Vetamix ambasadoři:…

Jmenuju se Kraken, jsem čistokrevný československý vlčák a od teď se tu budeme potkávat pravidelně. Bydlím se dvěma skvělými kamarády, Michalem a Martinou.

číst dále
27.05.2019

Vetamix ambasadoři:…

Jmenuji se Markéta, je mi 23 let, jsem vysokoškolačka. Nejčastěji mě můžete vidět s foťákem v ruce a se psem po boku. Focení a psi jsou mojí vášní, zvlášť potom ti s placatou tlamičkou. Moji smečku tvoří dva francouzští buldočci, černá Mia (2,5 let) a hnědý Mauglí (2 roky).

číst dále
Vetamix ambasadoři: 🐕 Mia & 🐕 Mauglí & 👧 Markéta
Vetamix ambasadoři: 🐕 Akim & 🐕 Merlin & 👧 Veronika
20.05.2019

Vetamix ambasadoři:…

Jmenuji se Veronika a kynologii se věnuji již 8 let. Odmalička jsem si přála mít psa a věnovat se jeho výcviku a toto přání splnil australský ovčák Akim, který byl mým prvním psem.

číst dále
Vetamix ambasadoři: 🐕 Tobby & 👧 Monča
20.05.2019

Vetamix ambasadoři:…

Ahoj, já jsem Tobby a moje panička se Jmenuje Monča.  Jsem pejsek, co začátek života neměl jednoduchý a panička si mě našla v útulku. 

číst dále
13.05.2019

Vetamix ambasadoři:…

Ahoj. Jmenuji se Ellie a teď mě tady budete vídat asi častěji. Jsem kříženka JRT a jsou mi dva roky. K paničce jsem přijela z Prahy a momentálně bydlíme v menší vesničce ve Středočeském kraji. Z Pražačky se stala „vesničanda“, to jsem dopadla.

číst dále
Vetamix ambasadoři: 🐕 Ellie & 👧 Míša
BARFuj s námi
10.05.2019

BARFuj s námi

BARFování není žádnou novinkou ani momentální módní záležitostí. Tohle kouzelné slůvko někteří chovatelé vzývají jako tu nejlepší věc na světě a pro jiné je stále velkou neznámou. Pojďme si proto říci, co že to vlastně BARF je, proč ho vyměnit za granule a rozebrat krátce pár základních pozitiv krmení syrovou stravou.

číst dále