RECENZE: Majoš doporučuje Lesní směs ovoce

RECENZE: Majoš doporučuje Lesní směs ovoce

Kombinaci všeho výše zmíněného je rozhodně LESNÍ SMĚS OVOCE. Misku masa posune lesní ovoce na pohled i na chuť o stupeň výše a náš Mauglí lesní ovoce zbožňuje. Ne nadarmo se říká, jaký pán, takový pes. O lesní směs ovoce by se se mnou Majoš klidně mohl podělit. ;) 

JAK ČASTO HO KUPUJI

  • LESNÍ SMĚS OVOCE nejčastěji kupuji v zimě, kdy je obecně větší nedostatek „barevného“ ovoce, a tak si pak při krmení připadám, že jsem byla u dvanácti měsíčků.☺Ráda ozvláštňuji misku masa lesním ovocem právě v zimních obdobích. 

PROČ HO KUPUJI

  • LESNÍ SMĚS OVOCE kupuji hlavně proto, že se mi často stává, že zapomenu během nákupu na přílohy. Určitě to znáte, chodíte dvě hodiny po supermarketu a když přijdete domů zjistíte, že vám hromada podstatných věcí chybí, u mě je to pravidelně mrkev či jiná zelenina do psí misky, a tak mám tuhle záchranu v podobě mraženého ovoce vždy v záloze. 
  • Jedinou malinkou nevýhodou jsou pro mě balení „pytlíčky". Jsem totiž talent na to, nechat pytlíčky zamrznout v nejhorší možném tvaru, který potom nejde umístit do žádné přihrádky. Ale nerada bych svou nešikovnost házela na obaly. ☺ 

JAK HO KRMÍM 

  • Obvykle přidávám LESNÍ SMĚS OVOCE zhruba jednou za tři měsíce do krmné dávky, a to hlavně proto, že Mauglí dostává jako přílohu z větší části roku zeleninu. Po směsi lesního ovoce ráda sáhnu, když mám pocit, že jedem dlouho na stejné, monotónní vlně. Na BARFu miluji, jak rozmanitě mohu krmit a k tomu je tento produkt naprosto dokonalý. 

JAK HO ZPRACOVÁVÁM 

  • LESNÍ SMĚS OVOCE obvykle nechám povolit, naporcuji na tři stejné díly, a pak postupně přidávám k misce plná masa, kostí a drobů. Miluji ty barvy!
  • Směs se hodí ke každému druhu masa. Přidávám ji vlastně úplně kdykoliv, kdy mám chuť misku něčím ozvláštnit. 

Pokud tedy hledáte inspiraci, jak BARF svému pejskovi zase o něco vyšperkovat, LESNÍ SMĚS OVOCE je jistě tou správnou volbou. 

Zpracovala Markéta @czech_frenchie

 

Další recenze od Markéty

RECENZE: Majoš doporučuje Kuře celé mleté

 

Doporučené produkty

Copyright © 2022, Vetamix.cz Powered by