Markéta Borská: proč milujeme konzervy

Markéta Borská: proč milujeme konzervy

Tahle situace se u nás opakuje poměrně často, a tak máme doma kromě zásob masa, také velkou zásobu konzerv, kterým se dnes podíváme na zoubek.

Vetamix nabízí širokou škálu konzerv, ze kterých si určitě vyberou i ti největší vybíravci. Máme tady příchutě jako kuře, králík ve vlastní šťávě, hovězí mix, hovězí ve vlastní šťávě. Jen o tom píšu, už se mým psům zbíhají sliny.

Každopádně kromě chuti je pro každého BARFaře důležité také složení, protože víme, co psům do misky dáváme a nehodláme na tom nic měnit. Já teda rozhodně ne! V tomhle případě vždy sáhnu po konzervách Vetamix, vzhledem k tomu, že obsahují pouze a jen maso a to je přesně to, co moji hafani chtějí.  Když se k těmto faktorům přidá fakt, že se jedná o produkty z českého masa, je spokojený pes i paniček. U nás to platí na 100%. 

Konzervy jsou také skvělou alternativou BARFu na cestách. Často nemáme možnost vést s sebou maso vzhledem k tomu, že je třeba ho uchovávat v chladu a to, co se z něj stane po chvilce v rozpáleném autě, to si asi umíme představit všichni, a tak jsou konzervy Vetamix našim společníkem i na cestách. Kvalitní, české maso našim psům dodává dostatek živin a energie nejen na výlety, ale také na dovádění, kterého není nikdy dost. 

Vaše Markéta Borská

 

Copyright © 2021, Vetamix.cz Powered by