Call centrum: +420 371 733 577

Co je BARF

Co je to VETAMIX BARF krmení a proč je tak důležité?

Příroda vždy ví, co je nejlepší.

BARF strava nebo také BARFování představuje návrat k přírodě a tradičnímu způsobu krmení zvířat tepelně neupravenou stravou. Ta je pro všechna divoká masožravá zvířata od pradávna instinktivní. A proč tomu říkáme BARF? Je to zkratka z anglického „Bone and Raw Food“ nebo také po našem „kosti a syrová potrava“. Přesně tohle totiž BARF strava vašemu miláčkovi poskytne v té nejlepší kvalitě. 

Přirozená, vyvážená a chutná cesta, jak jim dát, co potřebují.

Psi a kočky jsou rození masožravci. Syrová nevařená strava obsahující maso, vnitřnosti a kosti společně s vhodným příkrmem je pro ně vrozenou volbou. Tato varianta krmení jako jediná obsahuje v plném spektru všechny životně důležité a nepostradatelné látky. I proto BARF podporuje přirozenou imunitu, vitalitu a růst svalů vašeho pejska nebo kočičky. Touto formou také účinně bojujete proti parazitům a za zlepšení kvality srsti i drápků svých čtyřnohých kamarádů.

VETAMIX sterilizované salámy a suché pamlsky pro radost i pevné zdraví

Odměňte je a udělejte něco pro jejich kondici. Naše sterilizované salámy a suché pamlsky jsou ideální volbou, pokud vaši mazlíčci zrovna nemohou BARFovat. Dají se skladovat v pokojové teplotě, jsou stoprocentně bez chemie i konzervantů a fungují jako zcela plnohodnotné krmivo.

VETAMIX BARF KRMIVO = JISTOTA VYSOKÉ KVALITY ČERSTVÉHO MASA Z LOKÁLNÍCH ČESKÝCH CHOVŮ