RECENZE: Majoš doporučuje Kuře celé mleté

RECENZE: Majoš doporučuje Kuře celé mleté

Pro mě je nejdůležitější, že jeden váleček masa obsahuje vyvážený poměr masa, kostí a drobů, což mi velmi usnadňuje práci. Stačí jen vysypat do misky. A náš Mauglí se po něm může utlouct.

JAK ČASTO HO KUPUJI

  • KUŘE CELÉ MLETÉ je produkt, který nikdy nechybí v mém nákupním košíku při každé objednávce pro svou rychlou přípravu, kombinaci všeho potřebného v jednom balení a oblíbenost u Mauglího. KUŘE CELÉ MLETÉ si skrátka získalo své trvalé místo v našem mrazáku. 

CO OBSAHUJE

  • Nejenže tento balík masa obsahuje správný poměr krmné dávky pro psa – tedy maso, droby i kosti, ale tyhle „válečkové“ packy jsou dokonalé skladné, vždy se do mrazáku vlezou, i když se může zdát, že už se tam nic nevleze. 

PROČ HO KUPUJI

  • Mauglí dostává do misky vždy KUŘE CELÉ MLETÉ pouze v kombinaci s jakýmkoliv, nejraději lososovým olejem. Běžně s tímto masem krmím, když není času nazbyt, anebo jsem jednoduše jen líná vytvářet "menu". Zkrátka jen vyndám z mrazáku, počkám až rozmrzne a šup s ním do misky. 

JAK HO ZPRACOVÁVÁM 

  • Pro naši potřebu, vzhledem k tomu, že Mauglí je pes menšího vzrůstu, kupuji vždy 1kg balení, které nechám povolit v lednici a pak jen naporcuji na pět částí, tím je celá práce okolo hotová. Už nikdo nemůže tvrdit, že „BARF je žrout času". 

JAK HO KRMÍM 

  • KUŘE CELÉ MLETÉ vždy kombinuji s olejem, a to proto, že každý pes a jeho zažívání je individuální, a ne vždy může Mauglímu sedět množství kosti ve směsi, tak aby se nám neucpal, olej je jistota. Přidávám pro radost z barevné misky vždycky kousek ovoce nebo zeleniny, například lesní směs ovoce je skvělou volbou ke kombinaci. Vzhledem k tomu, že KUŘE CELÉ MLETÉ je pro mě především "BARF bez práce", často přílohu úplně vynechám. 

Zaručuji vám, že tohle to kombo ve "válečku" si jistě získá své místo i ve vašem mrazáku a stane se oblíbenou mňamkou každého mlsného jazýčku.

Zpracovala Markéta @czech_frenchie

Další recenze od Markéty

RECENZE: Majoš doporučuje Lesní směs ovoce

Doporučené produkty

Copyright © 2022, Vetamix.cz Powered by