Vetamix ambasadoři: 🐈 Popelka & 🐈 Matýsek & 👧 Karolína

Vetamix ambasadoři: 🐈 Popelka & 🐈 Matýsek & 👧 Karolína

Popelce je rok a půl a je to taková vykulená šmudlinka. Když se na ní díváte, má pořád pohled, jakoby jí něco právě překvapilo. Je hodně drobounká a malinká, proto se schová i do té nejmenší škvíry a řeknu vám, najít jí někdy je fakt záhul. Její oblíbená činnost je ztrhávat závěsy a pak si v nich hovět (báječná zábava, to vám povím :D). 

Matýsek je ještě tak trochu miminko. Je mu 8 měsíců a je to takový ten typický gaučový mazel. Opravdu jsem nezažila mazlivějšího kocourka. Když se vracím domů, utíká mi naproti ke dveřím, skáče, než ho pochovám a pak se odmítá vzdálit víc, než na metr. Když jdeme spát, vleze si ke mně pod peřinu a do rána tak vydrží - jak říkám, prostě miminko. 

Do teď jsem kočičky krmila standardním krmivem, myslím tím granule a kapsičky a i když jsem se vždycky snažila vybírat to nejkvalitnější, úplný ideál jsem nenašla. Proto mně moc zaujal BARF. Z představy, že přesně vím, co moje kočičky baští, jsem nadšená. Základní myšlenkou BARFU je pestrá a vyvážená strava, v níž jsou obsaženy složky, které zvíře potřebuje a které jsou prostě nenahraditelné. 

Taky se mi moc líbí, že značka Vetamix nabízí nejrůznější výživové doplňky a dobrůtky, kterými jídlo můžeme ještě vyšperkovat. A to je prostě super!

Myslím, že je veliká škoda, že o tomto způsobu krmení mnoho chovatelů a majitelů zatím neví a moc ráda přispěju k tomu, aby se to změnilo! :)

Vaše Karolína a kočky

 

Copyright © 2021, Vetamix.cz Powered by