Vetamix ambasadoři: 🐕Flurry & 🐕 Ennie & 👧 Sabby

Vetamix ambasadoři: 🐕Flurry & 🐕 Ennie & 👧 Sabby

Jmenuji se Sabina, je mi 19 let a jsem studentkou Střední zdravotnické školy. V dětství jsem hodně závodně tancovala, ale jelikož jsem měla problémy s kotníkem, musela jsem toho nechat. V tu dobu jsem si velmi oblíbila pejsky.

Jako prvního jsem dostala yorkshira jménem Riki. Byl to naprosto skvělý pes, ale bohužel se po jeho 1. narozeninách stala tragédie a zajelo nám ho auto. Poté jsem dostala jeho nevlastního brášku, kterému jsem říkala Níki. Vždy jsem si přála pejska, který se mnou bude usínat v posteli. Niki na to zrovna nebyl. Jako malému jsem mu dávala dokonce granule pod deku, abych ho nalákala, ale nikdy se mi to nepovedlo. Bohužel ani Niki už mezi námi není. Umřel teď v únoru, ale dožil se krásných 12ti let.

Před třemi lety se k nám přidala čivava Ennie, kterou nám dovezl strejda. Je to přesně ten pes, jakého jsem vždy chtěla! Je to tak trochu pes gaučák a velký mazel. Stále se jen tulí a na své zamilované místo na sedačce nechce nikoho a za žádnou cenu pustit. Znáte to taky? :)))

Po smrti Nikiho jsem si přála k narozeninám štěňátko. Vybrala jsem si krásnou čivavu jménem Flurry. Toto jméno dostala podle mojí oblíbené zmrzliny z Mc´Donaldu. Našli jsme totiž inzerát na ni, když jsme si právě tuto zmzlinu objednávali, takže o jméně bylo rozhodnuto.

Když jsme si Flurry přivezli domů, tak to byla nejdříve katastrofa. Malá si stále chtěla s Ennie hrát, ale ta na ni jen vrčela. Už jsem ani nedoufala, že se to spraví, ale pak se z nich ze dne na den staly nejlepší kamarádky. Ennie si nikdy nehrála s hračkami, ale jelikož je nechtěla nechat malé, tak si musela začít hrát taky. Nyní jsou nerozlučná dvojka a jedna bez druhé neudělá ani krok. 

Napsala Sabby

 

 

Copyright © 2021, Vetamix.cz Powered by