Vetamix ambasadoři: 🐕 Florence & 👧 Nicolette & 👨 Marek

Vetamix ambasadoři: 🐕 Florence & 👧 Nicolette & 👨 Marek

Jsem ale bojovnice, proto jsem si řekla, že takhle skončit nechci a začala jsem ze všech sil štěkat (ve svých 5 týdnech to štěkot úplně nebyl ale snaha se cení, mimochodem pořádný štěkot mi dělá problémy i v mých 8 měsících). “Štěkala” jsem asi opravdu drsně, protože se ona krabice otevřela a vykoukl na mě jakýsi hodný, neznámý pán. Ten si mě prochladlou a unavenou odnesl domů a zachránil mi tak život, nemohl si mě ale nechat a tak mě odnesl do Trojského útulku, tady to sice nebylo nejlepší, ale aspoň jsem byla už v bezpečí. Dokázala jsem to! Navíc si pro mě za pár dní přišla moje nová máma s tátou!! Od té doby na mě byly lidi už vždycky hodní.

Byl to ten nejhezčí den v životě to Vám tedy řeknu. I když pár prvních týdnů měli moji rodiče se mnou trápení, chytla jsem kašel a zánět močového měchýře, tak nakonec vše dobře dopadlo a z popelnicové psí holky se stala psí princezna co našla nejlepší rodinu a domov plný lásky a dobrot!😊

Moji rodiče jsou cestovatelé, pořád si balí svoje batůžky a furt někam jezdí, což je fajn, protože se nikdy nenudíme a furt zažíváme nové zážitky. Můj táta Marek je velký kamarád s Gopro kamerou a furt s ní něco vyvádí. Taky moc rád kouká v televizi na dokumenty a to i na ty se zvířátkama, ty mám moc ráda a tak koukáme vždycky spolu. Moje máma Nicolette mě zas hrozně ráda fotí a furt mě učí něco nového, což je moc fajn, navíc když jsem hodná tak mi dává moc dobrý mňamky. Ale co oba nejvíc milují jsem já! Už odmala mi dávají 200% svého času a ještě víc lásky, mám prostě ten DOMOV o kterém všichni kámoši z útulku snili.

Tak a teď o mě a mých rodičích víte alespoň něco málo, ale nebojte, budeme se tu potkávat často a Vy tak budete moci být na našich cestách s námi.

Pac Florí

https://www.instagram.com/nicole_margol/

Copyright © 2021, Vetamix.cz Powered by