Vetamix ambasadoři: 🐕 Caddy & 🐕 Endy & 🐕 Angie & 👧 Adéla

Vetamix ambasadoři: 🐕 Caddy & 🐕 Endy & 🐕 Angie & 👧 Adéla

Můj domov se mnou obývají dva věčně vrtící ocásci. Skoro dvouletý Caddy plemene border collie a čtyřletý Endy plemene zlatý retriever.

Caddy, celým jménem Calvados Ninuland, je skoro celý černý mladý pes, který miluje všechny a všechno. Vítání s ním je na několik minut, doprovázeno kňučením a skákáním všude možně. Společně se věnujeme agility, což je náš hlavní společný zájem. Caddy je neuvěřitelně rychlý a absolutně ho nestíhám, každopádně je velmi učenlivý a práce s ním mě neskutečně baví. Věnujeme se ještě canicrossu a dogfrisbee. Učím ho také nespočet triků a povelů, které provádí s radostí a opravdu rychle se je učí. Zbožňuje hračky a hrát si, buď sám, se mnou nebo s ostatními psy. Je to zkrátka pořád takové malé stěně.

Endy, zachráněnec, je takový ohromný bílý medvídek. Má huňatou srst, která se musí neustále vyčesávat, což mu ale nevadí, vyžívá se v tom. Je to vášnivý milovník vody, které se zprvu hodně bál, když ale zjistil, že se mu nic nestane, zamiloval se do ní. Teď nemůžeme projít kolem rybníka, aby Endy neskončil mokrý. Rád plave hračky nebo si v ní jen tak chodí. Endyho neznám dlouho, ale jeho vášeň k jídlo způsobila, že se i za tak krátkou chvíli naučil spoustu povelů a triků, které provádí s radostí. Nejvíce ho baví štěkat. Společně jsme se také začali věnovat dogfrisbee, což ho také strašně baví.

Mám ještě třetího psa, kterého jsem dostala darem od babičky k mým 11 narozeninám. Jmenuje se Angie a je to fenka bígla. Nebydlí se mnou, nýbrž u babičky, ovšem i tak to je moje velká učitelka. Neboť poprat se s tvrdohlavým bíglem nebylo vůbec jednoduché. Ale zvládly jsme to a společně jsme se pustily do agility, kde teď běháme v nejtěžší kategorii. Máme za sebou spoustu umístění. Také se nám podařilo dostat se i do televize, kde jsme natáčeli rozhovor.

Psi jsou má nekončící radost a potěšení. Miluji každou chvíli s nimi po mém boku. Díky nim jsem poznala spoustu skvělých lidí a činností. Ačkoliv je má peněženka stále prázdná a všechny šuplíky jsou plné smradlavých pamlsků a oslintaných hraček, nikdy bych je za nic na světě nevyměnila.

 

IG: https://www.instagram.com/adelsdogs/

Blog: https://adelsdogs.weebly.com/

 

Copyright © 2020, Vetamix.cz Powered by